Autor W±tek: Gmole Almot  (Przeczytany 1657 razy)

Offline Kirin

• Uzytkownik
  • Wiadomo¶ci: 82
  • Model: Future M16
Gmole Almot
« dnia: 08 Lipiec 2015, 07:22 »
Ktos zamawial moto /  kupowal orginalne gmole od Almotu? Jak to sie prezentuje i sprawdza w praktyce?

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Wiadomo¶ci: 2727
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
Odp: Gmole Almot
« OdpowiedĽ #1 dnia: 08 Lipiec 2015, 10:56 »
Ktos zamawial moto /  kupowal orginalne gmole od Almotu? Jak to sie prezentuje i sprawdza w praktyce?
A to Almot ma w ofercie gmole ??
Mój Junak- moja  duma !!! Harley mółj to jest TO !!!

Offline Yola

• Uzytkownik
  • Wiadomo¶ci: 466
  • Model: ByĹ‚ M16 Czarny Przecinek, jest Yamaha Bolt
« OdpowiedĽ #3 dnia: 09 Lipiec 2015, 08:25 »
Te drugie to nie Almot ino Motonautlius, mam takie. WyglÄ…dajÄ…, jakby moto miaĹ‚o zaraz odlecieć   ;D ale dobrze speĹ‚nijÄ… swoje zadanie  :P. Przy montaĹĽu minimalnie coĹ› nie pasowaĹ‚o, ale po zastosowaniu starej metody "siĹ‚Ä… i gwaĹ‚tem" raz dwa byĹ‚y przykrÄ™cone  8)
Drogo za skrzydła się płaci-
Ale bądźmy skrzydlaci…
(J.S.)

Offline Łysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • Wiadomo¶ci: 2727
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
« OdpowiedĽ #4 dnia: 09 Lipiec 2015, 09:13 »
MĂłj zachwyt wzbudza ta osĹ‚ona chĹ‚odnicy.......zapewnia utrzymanie odpowiednie temperatury silnika przy -15 st C  ;D
Mój Junak- moja  duma !!! Harley mółj to jest TO !!!

Offline tunn

• Poczatkujacy
  • Wiadomo¶ci: 3
  • Model: m16 125
« OdpowiedĽ #5 dnia: 26 Czerwiec 2018, 10:03 »
OdgrzebujÄ™ temat
Czy ktoś wie gdzie koło Warszawy można zakupić gmole do m16 125?, rozmawiałem z Frankim musiałbym do niego donić ok. 400 km na przymiarkę bo ma do 350 a mówił że oba motory różnią się mocowaniem HELP

Offline kryha666

• Uzytkownik
  • Wiadomo¶ci: 715
  • Model: M16 125 :)
« OdpowiedĽ #6 dnia: 26 Czerwiec 2018, 11:42 »
OdgrzebujÄ™ temat
Czy ktoś wie gdzie koło Warszawy można zakupić gmole do m16 125?, rozmawiałem z Frankim musiałbym do niego donić ok. 400 km na przymiarkę bo ma do 350 a mówił że oba motory różnią się mocowaniem HELP
Faktycznie gmole różnią się nie tyle przy pojemności silnika co od rocznika 2015. Franky'ego pasują do starszych roczników a z nowszymi ma problem już od dłuższego czasu ;)
Od 2015 jest inna długość dolnego mocowania gmoli i tylko na to zwracaj uwagę przy zakupie.
Od 3 lat mam gmole z motonaulitiusa i nadal chrom siÄ™ trzyma ;) https://motonautilus.pl/kategoria/81/junak-m16