Autor Wątek: Uwagi do funkcjonowania forum.  (Przeczytany 5107 razy)

Offline nemook

• Priv
    • Galeria Nemook'a
  • Model: M16
Odp: Uwagi do funkcjonowania forum.
« Odpowiedź #25 dnia: 24 Listopad 2011, 15:02 »
eh dobra nic już nie mowie, ale nie wiem po co ten watek jest założony skoro z każda rzeczą która się napisze jest problem w realizacji i zbywasz wszystko jak leci... nie będę się przegadywać po raz kolejny z tobą, a po co i dlaczego bo mnie już to nudzi.

Offline Pumpernikiel

• Administrator
  • Model: Junak M16
« Odpowiedź #26 dnia: 24 Listopad 2011, 15:33 »
nemook na razie masz postawe roszczeniowa

Napisalem prosta rzecz, jak mozna zasmiecic Hyde Park skoro zostal do tego stworzony?

No to dosyc logiczne pytanie. Nerwowe miotanie postami po calym forum jest pozbawione jakiegokolwiek sensu z wielu powodow.

Offline nemook

• Priv
    • Galeria Nemook'a
  • Model: M16
« Odpowiedź #27 dnia: 24 Listopad 2011, 15:44 »
zasmieca sie w ten sposob ze sa tu watki nie dotyczace dupy maryny a konkretnych rzeczy w konkretnych modelach i nie powinny byc w hajdpakru moim skromnym zdaniem. poza tym jak napisalem w kilku juz watkac (3) tematy sie dubluja niepotrzebnie inny tytul watka a tresc ta sama... ale nie wazne. Sluchaj jestes adminem pisze o problemie funkcjonowania forum, albo bierzesz to pod uwage albo nie albo ci sie chce rozwiazywac te problemy albo nie, no przeciez nie bede cie prosic zebys sie tym zajal...dobra niech jest jak jest.

Offline Pumpernikiel

• Administrator
  • Model: Junak M16
« Odpowiedź #28 dnia: 24 Listopad 2011, 16:53 »
to teraz sie zastanow i mi napisz w jakim stopniu mam ingerowac w to co ludzie pisza i w ktorym momencie zarzucisz mi ze w nie zbytnio ingeruje? Mam wyluskiwac posty ludzi? Wedlug jakich kryteriow?

administracja to nie tylko robienie porzadku i ukladanie po watkach

zakladam ze osoby piszace w danym watku wiedza co robia, poza tym to nie elektroda

jak juz przybedzie tresci i postow mozna sie pokusic o poukladanie nieaktywnych juz watkow

na razie rowniez postaraj sie o dobry content bo to jest wartoscia forum