Autor W▒tek: Sakwy, kufry i pi├│rniki do Junaka  (Przeczytany 21167 razy)

Offline Wozu

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 215
  • Model: M11 125
Odp: Sakwy, kufry i pi├│rniki do Junaka
« Odpowied╝ #50 dnia: 01 Pa╝dziernik 2015, 23:39 »
Indi 38, ta zabudowa pod bakiem jest genialna, przyznam si─Ö, ┼╝e ta pusta przestrze┼ä to by┼é dla mnie trzeci (i ostatni) punkt pod wzgl─Ödem wa┼╝no┼Ťci na NIE dla M16 przed zakupem. Wcze┼Ťniej by┼éa wielko┼Ť─ç/ci─Ö┼╝ar i cena. 

indi 38

• GoŠ
« Odpowied╝ #51 dnia: 01 Pa╝dziernik 2015, 23:53 »
Indi 38, ta zabudowa pod bakiem jest genialna, przyznam si─Ö, ┼╝e ta pusta przestrze┼ä to by┼é dla mnie trzeci (i ostatni) punkt pod wzgl─Ödem wa┼╝no┼Ťci na NIE dla M16 przed zakupem. Wcze┼Ťniej by┼éa wielko┼Ť─ç/ci─Ö┼╝ar i cena.

Dzi─Öki Wozu....dok┼éadnie czu┼éem to samo , ale wiedzia┼éem ┼╝e si─Ö z tym defektem jako┼Ť uporam...:) Zapewniam Ci─Ö ┼╝e nie jeste┼Ťmy jedyni kt├│rym ta pustka i wisz─ůce kable psu┼éy doznania estetyczne..:)

Offline SENIOR

• RULE NUMBER ONE: NEVER TOUCH MY MOTORCYCLE !
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 473
  • NIC NIE MUSZ─ś ! Rebel and proud of it !
  • Model: Honda Shadow VT 750 C Burgund
« Odpowied╝ #52 dnia: 02 Pa╝dziernik 2015, 07:51 »
Witam widzia┼éem wy┼╝ej sakwy jasia czerwony junak w jakiej cenie s─ů te sakwy co ma zamontowane i czy do wszystkich sakw musz─ů by─ç stela┼╝e ?????
Jasio to m├│j pierwszy nick, p├│┼║niej zmieni┼éem. Sakwy kupi┼éem na allegro, pi├│rnik te┼╝, tego samego producenta, takie mi si─Ö podoba┼éy i ┼Ťwietnie pasowa┼éy do ca┼éo┼Ťci koncepcji. Sakwy to chyba 260 z┼é, pi├│rnik jakie┼Ť 80. Pocz─ůtkowo wisia┼éy na pasie pod kanap─ů, p├│┼║niej po przer├│bce na solo pasy zosta┼éy odci─Öte i umocowa┼éem je bezpo┼Ťrednio. Zawsze by┼éy mocowane bez stela┼╝y, od ty┼éu przypi─Öte tylko paskami do ramy, paski by┼éy w komplecie. I tak zosta┼éo do momentu sprzeda┼╝y, teraz tym motocyklem cieszy si─Ö Micha┼é (M-Key). Uwa┼╝am, ┼╝e koncepcja i wyb├│r to sprawa indywidualna, ja zrobi┼éem tak jak mi si─Ö to podoba┼éo, do tego by┼éo praktycznie. /Te zdj─Öcia ju┼╝ gdzie┼Ť tam by┼éy wstawione/

Offline morales

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 29
  • Model: M16 125
« Odpowied╝ #53 dnia: 03 Pa╝dziernik 2015, 08:02 »
Cze┼Ť─ç Senior bardzo podobaj─ů mi sie te sakwy na junaku pamietasz mo┼╝e producenta???

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #54 dnia: 03 Pa╝dziernik 2015, 10:50 »
Cze┼Ť─ç Senior bardzo podobaj─ů mi sie te sakwy na junaku pamietasz mo┼╝e producenta???

Dane firmy

Sebastian Matusiak

SEBO PRACOWNIA KALETNICZO-RYMARSKA

ul.Profilowa 9

96-500 Sochaczew

REGON: 750097361

NIP: 837-144-03-70

Na allegro był/jest chyba jako sebo-sakwy.

Offline morales

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 29
  • Model: M16 125
« Odpowied╝ #55 dnia: 04 Pa╝dziernik 2015, 15:59 »
By┼éem na str u go┼Ťcia ma te sakwy oznaczone jako 01 za 270 z┼é za kpl i ma drugie dla mnie identyczne mo┼╝e ciut wieksze ze znaczkiem hondy za 370 oznaczone jako 02 rozumiem ze ty bra┼ée┼Ť te za 270!!!! Po za┼éo┼╝eniu na junaczka te sakwy mam nadzieje ┼╝e nie wygl─ůdaj─ů siemiesznie bo np s─ů ma┼ée jakie s─ů twoje odczucia mia┼ée┼Ť je za┼éo┼╝one wiec wiesz najlepiej

Offline SENIOR

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #56 dnia: 05 Pa╝dziernik 2015, 07:46 »
Cze┼Ť─ç, widzia┼ée┼Ť na zdj─Öciach jak to wygl─ůda, mi to odpowiada┼éo i dawa┼éem rad─Ö. Z za┼éo┼╝enia cegie┼é na budow─Ö w nich nie wozi┼éem. Ciuchy na zmian─Ö, prowiant, piwko, pokrowiec, takie tam drobne klamoty. Podstawowe narz─Ödzia wozi┼éem w rolce. Dla mnie sakwy by┼éy wystarczaj─ůce, fajne, sztywne a nie obwis┼ée, nie wymaga┼éy stela┼╝y, dobra cena, bardzo dobry wyr├│b i wygl─ůd /jak dla mnie w sam raz, no ale to rzecz gustu i zastosowa┼ä/. I tyle na ten temat.

Offline skowronek777

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 152
  • M16 320 cz/ch
  • Model: Junak M16 Daytona 320 cz/ch
« Odpowied╝ #57 dnia: 15 Lipiec 2016, 23:56 »
A u mnie tak:

Offline Vger

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 430
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
« Odpowied╝ #58 dnia: 16 Lipiec 2016, 13:29 »
dobry ten kufer bo nie trzeba stela┼╝a i nie zas┼éania lampy wieksze zas┼éaniaj─ů
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta s─ů najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni s─ů najszybsze ;)

Offline Bonzo

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 1045
  • Lepiej by─ç panem w piekle ni┼╝ s┼éuga w niebie ...
  • Model: By┼é M16 125, jest Boulevard C90T
« Odpowied╝ #59 dnia: 16 Lipiec 2016, 14:59 »
w sumie to nie g┼éupi ten wa┼éek z ty┼éu. Da┼éby┼Ť linka by cz┼éowiek wiedzia┼é czego szuka─ç?

Offline Vger

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 430
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
« Odpowied╝ #60 dnia: 16 Lipiec 2016, 21:32 »
w inter cars w bydgoszczy taki widziałem za 230 czy 270 zł tych inter carsów jest troche w polsce
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta s─ů najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni s─ů najszybsze ;)

Offline skowronek777

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 152
  • M16 320 cz/ch
  • Model: Junak M16 Daytona 320 cz/ch
« Odpowied╝ #61 dnia: 16 Lipiec 2016, 22:29 »
Sporo taniej jest tutaj: http://www.sakwy.pl/pl/6-rolki. Ja kupilem na tyl rolke o srednicy 14cm. Faktycznie miesci sie jak ulal miedzy oparcie i tylna lampe. Jest jeszcze rolka o srednicy 18cm ale juz sie nie zmiesci w te luke i musialaby opierac sie o lampe (choc jej nienzasloni) a swiatlo odblyskowe trzeba by przeniesc np wyzej na gorna krawedz oparcia pasazera.
« Ostatnia zmiana: 16 Lipiec 2016, 22:32 wys│ana przez skowronek777 »

Offline Hylan

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 18
  • Model: Johnny Pag Malibu 320i
« Odpowied╝ #62 dnia: 13 Marzec 2018, 09:31 »
Witam Panowie.
No sakwy jak sakwy , mo┼╝na je kupi─ç praktycznie wsz─Ödzie i beznami─Ötnie przytroczy─ç do ka┼╝dego moto. Mo┼╝e jestem starej daty ale wychodz─Ö z za┼éo┼╝enia ┼╝e motor i jego "ubieranie" to cecha indywidualna . Junak a┼╝ si─Ö prosi by wyd┼éuba─ç co┼Ť samemu , nie z p├│┼éki sklepowej. A poza tym sakwy musz─ů czemu┼Ť s┼éu┼╝y─ç i odpowiada─ç potrzebom u┼╝ytkownika. Mam wielu znajomych co sakwy maj─ů wi─Öksze od motoru a je┼╝d┼╝─ů tylko wok├│┼é komina..????!!!! Jako ┼╝e ja , mo┼╝e i wi─Öcej je┼╝d┼╝─Ö , ale sakwy potrzebne mi s─ů do podstawowych spraw jak drobne zakupy , jakie┼Ť klucze , butelka z napojem , dokumenty , telefon , ewentualnie jaki┼Ť ciuch na wszelki przypadek..itp. Zamiast kupowa─ç zrobi┼éem je sam wed┼éug moich potrzeb i mojej estetyki ( opr├│cz pi├│rnika i tej portmonetki za oparciem) . Ch─Ötnie bym zobaczy┼é co┼Ť nowego , indywidualnego i zrobionego w┼éasnor─Öcznie....mo┼╝e jest kto┼Ť taki ?
https://youtu.be/vsJdPdxwr7k

Chętnie zobaczyłbym Twój projekt "dopełenienia" Junaka jednak film już dawno jest nieaktywny :)