Autor W▒tek: hej...Kol─Öda  (Przeczytany 2093 razy)

indi 38

• GoŠ
hej...Kol─Öda
« dnia: 04 Stycze˝ 2016, 21:36 »
 Dzisiaj prze┼╝y┼éem szok lekki i zaskoczony kol─Öd─ů , ksi─Ödza w kalesonkach go┼Ťci┼éem :) A zacz─Ö┼éo si─Ö tak...Zadzwoni┼é dzwonek , otwieram a tam stoi zakonnik . Smutn─ů mia┼é twarz cierpi─Ötnika i jak─ů┼Ť dziko┼Ť─ç w oczach . Ujrzawszy me kalesonki i koszulin─Ö powyci─ůgan─ů na wszystkie strony....pukn─ů┼é delikatnie w plecy oniemia┼ée z wra┼╝enia dzieci─Ö przed nim stoj─ůce , kt├│re rzek┼éo...przyjmiecie ksi─Ödza ???!!! Po chwili konsternacji , nie widz─ůc mo┼╝liwo┼Ťci przej┼Ťcia do defensywy , wykrztusi┼éem zaskoczony ca┼é─ů sytuacj─ů....jasne , prosz─Ö wej┼Ť─ç i doda┼éem bez sensu...skoro mr├│z na dworze  ??? I jak lampart w ataku , b┼éyskawicznie zdj─ů┼éem krzy┼╝yk z p├│┼éki i dwie ┼Ťwieczki. Jedn─ů r─Ök─ů gasz─ůc kiepa , drug─ů zapali┼éem knoty...jednocze┼Ťnie pytaj─ůc , znowu bez sensu.....no to co , jak─ů┼Ť zdrowa┼Ťk─Ö na pocz─ůtek ???!!! Sm─Ötny zakonnik otworzy┼é ksi─ů┼╝eczk─Ö i zacz─ů┼é czyta─ç....Ojcze Nasz....pewnie na pami─Ö─ç nie umia┼é. Po modlitwie pr├│bowa┼éem obja┼Ťni─ç mu aspekt mojej kalesonowej kreacji....lecz ksi─Ö┼╝ulek nie ud┼╝wign─ů┼é zawi┼éo┼Ťci tematu. Usiad┼é na sofie z zatroskan─ů min─ů , pr├│┼╝no m─Ötnym wzrokiem szukaj─ůc koperty na stole. Cisza zrobi┼éa si─Ö kr─Öpuj─ůca. Zrozumia┼éem ┼╝e aby pozby─ç si─Ö kol─Ödnika mam dwa wyj┼Ťcia. Albo zrobi─Ö to si┼é─ů , albo szybko skombinuj─Ö kopert─Ö. Wybra┼éem drug─ů opcj─Ö ....bo facet by┼é postawny wi─Öc po co ryzykowa─ç.Wyj─ů┼éem z portfela 50 pln ( bo drobniej nie mia┼éem :'( ) i celebruj─ůc je przed nim jak on hosti─Ö w ko┼Ťciele , zawin─ů┼éem banknot w papier z drukarki i z min─ů zwyci─Özcy , wr─Öczy┼éem go ksi─Ödzu. Ucieszy┼é si─Ö i by┼éo s┼éycha─ç jak schodzi z niego powietrze. W podzi─Öce wyj─ů┼é obrazek i da┼é go mojemu dziecku. Niestety cha┼éupy nie po┼Ťwi─Öci┼é bo kropid┼éa nie mia┼é a ja wody z kranu la─ç przy nim nie mia┼éem odwagi.. ::)  Tak─ů dzi┼Ť kol─Öd─Ö mia┼éem....Bo┼╝e jaka siara ;D

Offline kryha666

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 714
  • Model: M16 125 :)
Odp: hej...Kol─Öda
« Odpowied╝ #1 dnia: 04 Stycze˝ 2016, 21:43 »
Dzisiaj prze┼╝y┼éem szok lekki i zaskoczony kol─Öd─ů ...
Wyj─ů┼éem z portfela 50 pln ( bo drobniej nie mia┼éem :'( ) i celebruj─ůc je przed nim jak on hosti─Ö w ko┼Ťciele , zawin─ů┼éem banknot w papier z drukarki i z min─ů zwyci─Özcy , wr─Öczy┼éem go ksi─Ödzu. Ucieszy┼é si─Ö i by┼éo s┼éycha─ç jak schodzi z niego powietrze...
Bo┼╝e jaka siara ;D

Musia┼ée┼Ť mie─ç pi─Ökne te kalesonki ;)

Offline Kulomiotev

• Kulomiotev
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 71
  • Model: Junak Milenium --> Junak M16 320 --> ?
« Odpowied╝ #2 dnia: 04 Stycze˝ 2016, 22:40 »
By┼éem kiedy┼Ť ministrantem to wiem ┼╝e jakby┼Ť powiedzia┼é ksi─Ödzu ┼╝e to zwyk┼éa woda to i 5L baniak by zamieni┼é w ┼Ťwi─Öcon─ů.
A teraz mam ten problem z głowy bo nie wpuszczam księdza w moje progi i bez tego mogę żyć ale o tym to dopiero w wojsku się dowiedziałem ;D
Za siadanie bez pozwolenia wal─Ö w mord─Ö bez ostrze┼╝enia!

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • WiadomoÂci: 2720
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
« Odpowied╝ #3 dnia: 04 Stycze˝ 2016, 23:05 »
Ja te┼╝ u proboszcza mam ju┼╝ pewnie grub─ů teczk─Ö, chocia┼╝ zaoczn─ů bo si─Ö jeszcze nie widzieli┼Ťmy cho─ç ju┼╝ 10 lat mieszkam na "jego terenie"... ;)
Jerdole, wol─Ö da─ç Owsikowi...
M├│j Junak- moja  duma !!! Harley m├│j to jest TO !!!

Offline darul

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 927
  • Model: M16 - czerwony
« Odpowied╝ #4 dnia: 04 Stycze˝ 2016, 23:13 »
Ja te┼╝ u proboszcza mam ju┼╝ pewnie grub─ů teczk─Ö, chocia┼╝ zaoczn─ů bo si─Ö jeszcze nie widzieli┼Ťmy cho─ç ju┼╝ 10 lat mieszkam na "jego terenie"... ;)
Jerdole, wol─Ö da─ç Owsikowi...

gorszy sort :P
Darek

indi 38

• GoŠ
« Odpowied╝ #5 dnia: 04 Stycze˝ 2016, 23:46 »
No to ..Jarosław...nie zapisze się do naszej grupy :o I dalej kota bedzie ujeżdżał....a Fafik ledwo żyje ;D

Offline Retep

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 105
  • Fac fideli sis fidelis
  • Model: M11 125 czarny - i na szcz─Ö┼Ťcie tylko czarny!
« Odpowied╝ #6 dnia: 05 Stycze˝ 2016, 07:55 »
Targowica, psiakrew!!!!  >:(
Jestem Gorszego Sortu

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
  • WiadomoÂci: 794
  • Model: Junak M 16 125
« Odpowied╝ #7 dnia: 05 Stycze˝ 2016, 15:28 »
... dzieci─Ö przed nim stoj─ůce , kt├│re rzek┼éo...przyjmiecie ksi─Ödza ???!!! Po chwili konsternacji , nie widz─ůc mo┼╝liwo┼Ťci przej┼Ťcia do defensywy , wykrztusi┼éem zaskoczony ca┼é─ů sytuacj─ů....jasne , prosz─Ö wej┼Ť─ç i doda┼éem bez sensu...skoro mr├│z na dworze  ??? I jak lampart w ataku , b┼éyskawicznie zdj─ů┼éem krzy┼╝yk z p├│┼éki i dwie ┼Ťwieczki. Jedn─ů r─Ök─ů gasz─ůc kiepa , drug─ů zapali┼éem knoty...jednocze┼Ťnie pytaj─ůc , znowu bez sensu.....no to co , jak─ů┼Ť zdrowa┼Ťk─Ö na pocz─ůtek ???!!!

Uleg┼ée┼Ť presji spo┼éecznej!...
...Wyj─ů┼éem z portfela 50 pln ( bo drobniej nie mia┼éem :'( ) i celebruj─ůc je przed nim jak on hosti─Ö w ko┼Ťciele , zawin─ů┼éem banknot w papier z drukarki i z min─ů zwyci─Özcy , wr─Öczy┼éem go ksi─Ödzu.
Poraz kolejny uleg┼ée┼Ť manipulcji!..., a m├│g┼éby┼Ť zatankowa─ç Janka, pod korek!!! :P

Tak─ů dzi┼Ť kol─Öd─Ö mia┼éem....Bo┼╝e jaka siara ;D
U mnie dzisiaj chodzi...

Ja nie p─Ökam!
B─ůd┼║ sob─ů!!!...  8) ;)

Indi!
Mam do sprzedania szczebel z drabiny Jakubowej, nie chcesz kupi─ç?
Spok├│j przez rok!
Cena 100 zł + wysyłka.
« Ostatnia zmiana: 05 Stycze˝ 2016, 15:37 wys│ana przez NG 27 »

indi 38

• GoŠ
« Odpowied╝ #8 dnia: 05 Stycze˝ 2016, 18:03 »
R├│┼╝ne g┼éupoty cz┼éowiek robi z...zaskoczenia :) Ale powa┼╝nie rzecz bior─ůc, u mnie ma to raczej aspekt solidarno┼Ťci z moj─ů c├│rk─ů kt├│ra chodzi do szko┼éy i na religi─Ö r├│wnie┼╝. Ci smutni Panowie w sukienkach niestety, spotykaj─ů si─Ö wi─Öc z dzieciakami na co dzie┼ä.  :o Wi─Öc j─ů rozumiem i nie chc─Ö stawia─ç jej w sytuacji z kt├│rej b─Ödzie si─Ö t┼éumaczy─ç za tatusia :) Jednak┼╝e , mimo i┼╝ ma 14 lat to wie ┼╝e je┼╝d┼╝enie do Cz─Östochowy by modli─ç si─Ö do pomalowanej drewnianej deski ...to rzecz por├│wnywalna chyba tylko do Voodoo . Jak s┼éyszy ┼╝e kto┼Ť w rozmowie u┼╝ywa sformu┼éowania ┼╝e jest....katolikiem i kto┼Ť obra┼╝a jego uczucia religijne...to sp......a gdzie pieprz ro┼Ťnie i wykre┼Ťla go z notesu znajomych :) Zapytacie wi─Öc ..dlaczego chodzi na religi─Ö ? odpowied┼╝ jest bardzo prosta . ┼╗eby mie─ç swoje zdanie i m├│c dokonywa─ç wybor├│w....trzeba mie─ç wiedz─Ö i zna─ç temat na kt├│ry si─Ö wypowiada. To prawda ┼╝e to ja ..mimo i┼╝ nie chodz─Ö do ko┼Ťcio┼éa...nam├│wi┼éem j─ů aby na religi─Ö ucz─Öszcza┼éa. T┼éumacz─ůc jej ze przecie┼╝ w ┼╝yciu nie m├│wi np. ┼╝e dana ksi─ů┼╝ka jest fajna czy z┼éa....jak jej nie czyta┼éa. Doskonale wie ┼╝e Kol─Öda to taka tradycja...kt├│ra teraz przybra┼éa charakter komercyjny...i tak naprawd─Ö niczemu nie s┼éu┼╝y. Prywatnie jestem wielkim przeciwnikiem wszelakiej demoralizacji ludzi i indoktrynacji jakiejkolwiek religii. Ale nie jestem przeciwnikiem zdobywania wiedzy. Moja C├│rka ca┼ékiem biegle porusza si─Ö w zagadnieniach Prawos┼éawia i Islamu ( przez ostatnie wydarzenia). Chc─Ö ┼╝eby by┼éa w przysz┼éo┼Ťci ┼Ťwiat┼éym cz┼éowiekiem i rozumia┼éa ┼╝e B├│g...to np. ja kiedy podaj─Ö jej r─Ök─Ö ┼╝eby pom├│c jej wsta─ç gdy si─Ö przewr├│ci....a nie facio w sukience kt├│ry przy┼éazi w masce mi┼éosierdzia....ale chce za to np 50 pln :)
                                           BIEDNY KTO GWIAZD NIE WIDZI.....BEZ UDERZENIA W Z─śBY  :D  S.Lec

Offline basil

• basil
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 98
  • Model: Lokomotywa
hej...Kol─Öda
« Odpowied╝ #9 dnia: 20 Stycze˝ 2016, 22:14 »
Indi żadna siara, jak ministrant nie szedł na szpicy to i zastali Cię w tak jak Tobie u siebie wygodnie.
Brak kropidła to dopiero siara ;)
U mnie w tym roku chodzi┼é wcze┼Ťniej,  wi─Öc si─Ö min─Öli┼Ťmy a szkoda ciekawie si─Ö zawsze rozmawia┼éo ;)

Offline Maciej husky

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 94
  • Model: by┼é M 16 - 125
« Odpowied╝ #10 dnia: 26 Maj 2017, 09:11 »
Opisze  Wam troszke z innej beczki moja przygode   z ko┼Ťcio┼éem.Kiedy┼Ť lata  wstecz z kumplami chcieli┼Ťmy uzbiera─ç kase na dom dziecka. Pojechali┼Ťmy do najwi─Ökszego ko┼Ťcio┼éa w moim mie┼Ťcie  czyli do bazyliki.Idziemy  do proboszcza i przedstawiamy mu  ca┼éa  nasza  inicjatywe  ,m├│wimy  ze  juz mamy wybrany dom dziecka, ,ze Pani dyrektor  w/w  domu wyrazi┼éa zgode   i  o wszystkim  jest doskonale poinformowana.Pan proboszcz  powiedzia┼é nam tak.Mozecie po i przed mszami  ca┼éa niedziele  zbierac pieni─ůzki ale  pod takim warunkiem ze  na koniec dnia  to co uzbieracie  dzielimy na polowe.Zgodzilismy sie  bo nie chcielismy robic  w bambuko  dzieciakow  ale  to byla nasza pierwsza a i ostatnia akcja.

Offline kryha666

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #11 dnia: 26 Maj 2017, 15:46 »
...Mozecie po i przed mszami  ca┼éa niedziele  zbierac pieni─ůzki ale  pod takim warunkiem ze  na koniec dnia  to co uzbieracie  dzielimy na polowe.Zgodzilismy sie  bo nie chcielismy robic  w bambuko  dzieciakow  ale  to byla nasza pierwsza a i ostatnia akcja.
Zawsze twierdzi┼éem, ┼╝e ksi─Ö┼╝a powinno si─Ö eksmitowa─ç na ksi─Ö┼╝yc, albo do San Escobar  8)

Offline úysy

• MadaFaka
  • Administrator
  • WiadomoÂci: 2720
  • Pasja czyni wolnym...
  • Model: M 16 LS 650 + HD FXSTC '94
« Odpowied╝ #12 dnia: 27 Maj 2017, 21:17 »
A co Ci zawinił San Escobar ???
M├│j Junak- moja  duma !!! Harley m├│j to jest TO !!!

Offline Power

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 2626
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
  • Model: Yamaha MT09 Tracer
« Odpowied╝ #13 dnia: 27 Maj 2017, 22:20 »
Matko, po co to tutaj?

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
« Odpowied╝ #14 dnia: 27 Maj 2017, 22:36 »
Matko, po co to tutaj?

Power, nie da si─Ö uciec, od wszystkiego! :D ;)

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #15 dnia: 27 Maj 2017, 23:19 »
Ale od tego tak. Piszmy o rodzinie, podr├│┼╝ach,  pasji, ale nie
o polityce i "wycieczkach" ┼Ťwiatopogl─ůdowych.
« Ostatnia zmiana: 27 Maj 2017, 23:35 wys│ana przez Power »

Offline hrabia

• Every Day Matters
  • Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 106
  • To jest to!!!- powiedzia┼éa Coca-Cola, pij─ůc piwo!
  • Model: by┼é M16 320 czarny chrom, jest VTX 1300 C
« Odpowied╝ #16 dnia: 27 Maj 2017, 23:31 »
Popieram Power,a.
Nie kwestie wiary i nie polityka.
Ludzie wierz─ů w r├│┼╝ne rzeczy, a nam nie to ocenia─ç, ale szanowa─ç tak!
pzdr

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
« Odpowied╝ #17 dnia: 28 Maj 2017, 00:14 »
Zupe┼énie nie kumam, jaka jest r├│┼╝nica pomi─Ödzy dyskusj─ů, o rodzinie i podr├│┼╝ach, a ┼Ťwiatopogl─ůdzie i polityce?...
Temat, jak ka┼╝dy inny, pod warunkiem, ┼╝e ma si─Ö co┼Ť do powiedzenia, jest si─Ö otwartym na argumenty, oraz wiedz─Ö i szanuje interlokutora... :P!
 ;) 8)
« Ostatnia zmiana: 28 Maj 2017, 00:32 wys│ana przez NGN 27 »

Offline Power

• Uzytkownik
  • Daje rado┼Ť─ç
    • Galeria Power
« Odpowied╝ #18 dnia: 28 Maj 2017, 05:40 »
Musisz pozosta─ç ze swoim "nie kumam"

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
« Odpowied╝ #19 dnia: 28 Maj 2017, 08:57 »
Musisz pozosta─ç ze swoim "nie kumam"
Nie ma problemu. To by┼éo tylko pytanie retoryczne. Tu spisujemy protok├│┼é rozbie┼╝no┼Ťci i lecimy dalej.  8)
« Ostatnia zmiana: 28 Maj 2017, 09:34 wys│ana przez NGN 27 »

Offline kryha666

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #20 dnia: 28 Maj 2017, 19:55 »
Popieram Power,a.
Nie kwestie wiary i nie polityka.
Ludzie wierz─ů w r├│┼╝ne rzeczy, a nam nie to ocenia─ç, ale szanowa─ç tak!
pzdr
A ja poci─ůgn─Ö temat bo z hipokryzj─ů trzeba walczy─ç :p
Polityka dotyczy ka┼╝dego z nas czy si─Ö podoba czy nie. Je┼╝eli kto┼Ť olewa polityk─Ö, nie rozmawia o niej, ma generalnie w doopie i nie chodzi na wybory to niech p├│┼║niej nie narzeka ┼╝e mamy "dobr─ů zmian─Ö" ;)
Natomiast religia, jakakolwiek by nie by┼éa je┼╝eli jest tam gdzie powinna by─ç czyli w cz┼éowieku jest OK, szanuje ludzi wierz─ůcych cho─ç nie wiem co oni w tym widz─ů ;) Ale je┼╝eli religia zaczyna wchodzi─ç z buciorami w moje ┼╝ycie to sorry, ale nie b─Öd─Ö barankiem 8)
Może apel smoleński na kacowy poranek na zlocie? ;P

Offline Vger

• Uzytkownik
  • WiadomoÂci: 430
  • Model: m16 320 najszybsza wersja (czerwony)
« Odpowied╝ #21 dnia: 28 Maj 2017, 20:23 »
Polityka i religia to nie temat na to forum, bo wierzcie lub nie ale na forum s─ů ludzie kt├│rzy s─ů po ka┼╝dej stronie barykady. Proponuj─Ö zamkn─ů─ç temat.
Czerwony M16 jest najszybszy, czerwone auta s─ů najszybsze (Ferrari) i kobiety w czerwieni s─ů najszybsze ;)

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
« Odpowied╝ #22 dnia: 28 Maj 2017, 20:42 »
Polityka i religia to nie temat na to forum, bo wierzcie lub nie ale na forum s─ů ludzie kt├│rzy s─ů po ka┼╝dej stronie barykady...

Je┼Ťli chodzi o to, czy na Forum s─ů ludzie po "obu", lub z ka┼╝dej innej strony barykady, to w niczym to nikomu nie przeszkadza, bynajmniej mi nie, bo nie nale┼╝─Ö do ┼╝adnej z nich i z ┼╝adn─ů ze stron si─Ö nie identyfikuj─Ö!!! (tak, do ko┼äca!) Czego serdecznie ┼╝ycz─Ö ka┼╝demu wolnemu cz┼éowiekowi!  ;) 8) 8) 8)
« Ostatnia zmiana: 28 Maj 2017, 21:15 wys│ana przez NGN 27 »

Offline kryha666

• Uzytkownik
« Odpowied╝ #23 dnia: 28 Maj 2017, 20:55 »
Polityka i religia to nie temat na to forum, bo wierzcie lub nie ale na forum s─ů ludzie kt├│rzy s─ů po ka┼╝dej stronie barykady. Proponuj─Ö zamkn─ů─ç temat.
Barykady? Motocykli┼Ťci chc─ůcy by─ç "free" nie uznaj─ů barykad wi─Öc nie wiem o czym piszesz ;)
Temat polityki, religii, seksu jest i będzie nas otaczał a traktowanie go jako tabu jest dziecinne 8)

Offline NGN 27

• Moderator Globalny
« Odpowied╝ #24 dnia: 28 Maj 2017, 20:59 »
Barykady? Motocykli┼Ťci chc─ůcy by─ç "free" nie uznaj─ů barykad wi─Öc nie wiem o czym piszesz ;)
Temat polityki, religii, seksu jest i będzie nas otaczał a traktowanie go jako tabu jest dziecinne 8)

« Ostatnia zmiana: 28 Maj 2017, 21:06 wys│ana przez NGN 27 »